Hakkımızda

Baremizmir’den sevgi ve saygı dolu merhabalar

1990 Yılında Ankara Üniversitesi öğrencisi olmakla başlayan bu yolculuk sürecinde pek çok duraktan geçilerek ve pek çok yaşantı ile demlenerek bugün sizlerle “baremizmir” durağında buluştuk. (Geçmiş duraklar ve demlenme süreçleri “Danışmanımız” sayfamızda ayrıntılı olarak belirtilmiştir)

Barem kelimesine; Başarı için Rehberlik, Eğitim, Motivasyon kelimelerinin baş harflerinden anlam yüklendi. Yaşadığımız güzel şehrimiz İzmir ise bizi taçlandırdı ve BAREMİZMİR’e kavuştuk.

Baremizmir’de çocuk, genç ve yetişkin danışanların psikososyal sorun alanlarına yönelik psikolojik, sosyal ve akademik destek süreçlerinin belirlenmesine, uygulanmasına ve takibine önem verilecek, danışanın çözüm ortağı olma çabası, tutkusu içinde hizmetler sunulacaktır.

Danışan bireyin kendine özgü dinamikleri içinde gözlenmesi, bilimsel kriterler bazında değerlendirilmesi ve yaşantı içindeki bireysel hedeflerine ulaşma yönünde bilişsel, davranışsal ve motivasyonel “kişiye özel” çözümlere ulaşma temel işleyiş sürecimizdir.

Gelecek ümitlerimizden, olumlu düşünme gücümüzden ve bugünümüze değer katma eylemlerimizden ASLA VAZGEÇMEYECEĞİZ, sağlıklı olacağız diyenlerle buluşmak dileğiyle.

psikolojik-danismanlik-nedir

cift-terapisi-nasil-yapilir

emdr-nedir

travma-terapisi-nasil-yapilir

ofke-yonetimi-nasildir

tukenmislik-nasil-gecer

ofisimiz